Вітання з Днем Народження Нелі Іванівні Самойленко - Факультет педагогічної освіти, менеджменту і мистецтва

Вітання з Днем Народження Нелі Іванівні Самойленко

Факультет педагогічної освіти, менеджменту і мистецтва > > Новини факультету > Вітання з Днем Народження Нелі Іванівні Самойленко

Професорсько-викладацький та студентський склади, педагогічний факультет, зокрема кафедра педагогіки щиро вітають з Днем Народження кандидата історичних наук, доцента Нелю Іванівну Самойленко!

Шановна Неля Іванівно!

У цей святковий День бажаємо міцного здоров’я, щастя, благополуччя, успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Нехай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення, а кожен день повниться веселим і милим відчуттям, гарним настроєм, душевними зустрічами та плідною працею! Щастя і радощів у домівку, здоров’я і благополуччя родині, натхнення і творчості для душі!

Ваш колектив