Викладачі педагогічного факультету відвідали «Ярмарку професій» в Баришівці - Факультет педагогічної освіти, менеджменту і мистецтва

Викладачі педагогічного факультету відвідали «Ярмарку професій» в Баришівці

Факультет педагогічної освіти, менеджменту і мистецтва > > Новини факультету > Викладачі педагогічного факультету відвідали «Ярмарку професій» в Баришівці

З метою популяризації педагогічної освіти та реклами ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» викладачі кафедр педагогіки та менеджменту освіти і практичної психології педагогічного факультету, кандидат педагогічних наук, старший викладач Олена Хмельницька, кандидат педагогічних наук, старший викладач Алевтина Опольська та кандидат історичних наук, викладач Юлія Бардашевська, 10 квітня 2019 року, відвідали «Ярмарку професій» в Баришівському центрі позашкільної роботи «Мрія». В ході презентації було представлено 15 вищих навчальних закладів та коледжів Києва, Переяслав-Хмельницького, Ірпеня, Канева, Березані. На заході були присутні випускники шкіл Баришівки та району.

Представники університету ознайомили учнів зі спеціальностями та умовами вступу до нашого закладу вищої освіти, зокрема на спеціальності педагогічного факультету, на яких здійснюється підготовка майбутніх професіоналів освітянської сфери, зокрема: «Початкова освіта», «Менеджмент», «Музичне мистецтво», «Образотворче мистецтво», «Практична психологія». У ході «Ярмарки професій» вчителів шкіл та викладачів коледжів було ознайомлено зі спеціальністю магістратури «Освітні, педагогічні науки».

Наші викладачі відзначили роботу міжнародного відділу університету, який надає студентам додаткові можливості у набутті досвіду та перспективи подальшого зростання шляхом співпраці із провідними вищими навчальними закладами Європи.

Крім цього, представники-сковородинівці, розповіли про проект Наукового товариства Переяславського вишу під назвою «Відкритий університет», у рамках якого у Переяславі регулярно проходять зустрічі із відомими людьми України та світу (зокрема, в різний час, гостями проекту були дисидент Левко Лук’яненко, телеведучий Сергій Притула, науковець Маркус Джоуб, письменник Макс Кідрук, дослідниця Голодомору Наталія Дзюбенко-Мейс, економіст Павло Шеремета та ін.). Викладачі ознайомили майбутніх абітурієнтів із роботою театральної та вокальної студій в університеті, завдяки яким студенти мають можливість розвивати свої мистецькі таланти.

Переконані, представникам університету вдалося зорієнтувати майбутніх вступників щодо вибору саме педагогічної професії. Адже, як відомо, істинним педагогом може стати лише людина із високими моральними якостями, рівнями культури і загальних компетенцій.

Прес-служба Педагогічного факультету

Залишити коментар

Перейти до вмісту