Найщиріші вітання Валентині Сергіївні Крикун з нагоди Ювілею - Факультет педагогічної освіти, менеджменту і мистецтва

Найщиріші вітання Валентині Сергіївні Крикун з нагоди Ювілею

Факультет педагогічної освіти, менеджменту і мистецтва > > Новини факультету > Найщиріші вітання Валентині Сергіївні Крикун з нагоди Ювілею

Сьогодні, 15 квітня 2019 року, усі найкращі слова землі лунають на адресу відмінного викладача кафедри педагогіки, теорії і методики початкової освіти, світлої та прекрасної людини, без якої просто неможливо уявити більшість міжнародних здобутків університету та роботи Відділу міжнародних зв’язків ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» – Валентини Сергіївни Крикун.

Люба Валентино Сергіївно!

У день Вашого народження зичимо Вам міцного здоров’я, безмежного щастя, великого достатку, благополуччя, любові та поваги від родини та колег, а також всього того, про що Ви мрієте і що плануєте.

Нехай життя, немов яскрава мозаїка, складається виключно зі світлих фарб радості, незабутніх подій, а кожен новий день неодмінно дарує вдачу та прекрасний настрій!

Бажаємо такого життя, щоб кожен день змушував посміхатись та радіти, кохати та літати у хмарах від щастя, впевнено крокувати до своєї мети та неодмінно досягати успіху. А ми Вам в цьому завжди допоможемо!

Від щирого серця професорсько-викладацький та студентський колективи університету

Залишити коментар

Перейти до вмісту