Викладачі університету приймають участь у навчальних тренінгах і семінарах в рамках «MoPED»: день другий - Факультет педагогічної освіти, менеджменту і мистецтва

Викладачі університету приймають участь у навчальних тренінгах і семінарах в рамках «MoPED»: день другий

Факультет педагогічної освіти, менеджменту і мистецтва > > Новини факультету > Викладачі університету приймають участь у навчальних тренінгах і семінарах в рамках «MoPED»: день другий

16 квітня 2019 року у межах реалізації міжнародного проекту програми ЄС Erasmus + KA2 № 586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP «Модернізація педагогічної вищої освіти засобом використання інноваційних інструментів викладання – MoPED», з метою поширення результатів програми відбулося п’ять навчальних тренінгів і семінарів для трьох груп викладачів.

Учасники першої групи були задіяні у тренінгу «Цифрові навички: створення інфографіки для заняття, документа, презентації» (кандидат історичних наук, доцент Олександр Васенко, викладач Валентина Крикун). До уваги членів другої групі були запропоновані два семінари на теми: «Оцінка результатів навчання» (кандидат історичних наук, доцент, заступник декана філологічного факультету з навчальної роботи Василь Дудар) та «Дівчата в STEAM. Модель відкритої школи» (кандидат педагогічних наук, старший викладач Олена Хмельницька, кандидат педагогічних наук, викладач Ірина Хрін). Третя група учасників була задіяна у двох семінарах: «Обчислювальне мислення» та «Навчальні засоби: інструменти формувальної оцінки» (кандидат педагогічних наук, викладач Борис Шевчук).

Робота навчальних тренінгів і семінарів серед викладачів університету з метою поширення результатів міжнародного проекту програми ЄС Erasmus + KA2 № 586098-EPP-1-2017-1- UA-EPPKA2-CBHE-JP «Модернізація педагогічної вищої освіти засобом використання інноваційних інструментів викладання – MoPED» продовжуватиметься до п’ятниці, 19 квітня 2019. Про всі події тижня читайте в регулярних оглядах нашого сайту.

Прес-служба педагогічного факультету

Залишити коментар

Перейти до вмісту