Привітання з нагоди Дня народження Ольги Володимирівни Стрілець - Факультет педагогічної освіти, менеджменту і мистецтва

Привітання з нагоди Дня народження Ольги Володимирівни Стрілець

Факультет педагогічної освіти, менеджменту і мистецтва > > Новини факультету > Привітання з нагоди Дня народження Ольги Володимирівни Стрілець

У п’ятницю, 19 квітня 2019 року, особливий день для кандидата педагогічних наук, доцента кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», чуйної людини та креативного викладача Ольги Володимирівни Стрілець.

Дорога Ольго Володимирівно!

Увесь професорсько-викладацький та студентський колективи педагогічного факультету, всього нашого університету люблять та цінують Вас як талановиту, надзвичайно цікаву, багатогранну особистість. Бажаємо завжди бути в пошуку нових задумів і ідей, ніколи не розлучатися з натхненням, постійно відчувати щастя і радість, з кожним днем наповнюючи цей світ своїми чудовими шедеврами і приголомшливими роботами.

Зичимо Вам постійного припливу сил і енергії, невичерпного джерела натхнення і наснаги в житті, безкрайнього неба мрій та фантазії, безмежних просторів щастя і любові.  Хочемо, аби Ви не знали криз ні в житті, ні в творчості, з посмішкою зустрічали кожен свій день, ніколи не втрачали оптимізм та вдачу і насолоджувались лише найпрекраснішими картинами і сюжетами свого життя, черпаючи натхнення для своєї майстерності.

З найщирішими привітаннями професорсько-викладацький та студентський колективи університету

Залишити коментар

Перейти до вмісту