Викладачі педагогічного факультету підвищили свою медіаграмотність на симпозіумі у столиці - Факультет педагогічної освіти, менеджменту і мистецтва

Викладачі педагогічного факультету підвищили свою медіаграмотність на симпозіумі у столиці

Факультет педагогічної освіти, менеджменту і мистецтва > > Новини факультету > Викладачі педагогічного факультету підвищили свою медіаграмотність на симпозіумі у столиці

Епоха новітніх технологій зумовлює потребу в підготовці майбутніх фахівців, здатних до критичного мислення, пошуку достовірної інформації, роботи із різними засобами медіа.

7-9 жовтня 2019 року викладачі педагогічного факультету ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» взяли участь в освітньому симпозіумі «Роль освіти в епоху дезінформації та технологічного прогресу» та в тренінговій програмі проекту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», що проходили у місті Києві. Заходи організовано під керівництвом Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) і спрямовано на ознайомлення викладачів і вчителів із особливостями сучасного медіапростору, видами медіа, редакційною політикою, журналістськими стандартами, алгоритмом роботи соціальних медіа тощо.

Радіо, телебачення, соціальні мережі й інші медіа мають значний влив на формування свідомості людини, тому важливо вміти грамотно їх використовувати та навчати цьому молоде покоління.

Проведений захід об’єднав однодумців з різних регіонів України, збагатив новими знаннями й залишив лише приємні враження.

Прес-служба педагогічного факультету

 

Залишити коментар

Перейти до вмісту