Після року перерви Всеукраїнський конкурс вокальної творчості «Весняні наспіви» повертається - Факультет педагогічної освіти, менеджменту і мистецтва
Факультет педагогічної освіти, менеджменту і мистецтва > > Анонси кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання > Після року перерви Всеукраїнський конкурс вокальної творчості «Весняні наспіви» повертається

За роки свого існування Всеукраїнський конкурс вокальної творчості «Весняні наспіви» набув неабиякої популярності, та відкрив багато обдарованих особистостей. Цьогоріч, вже водинадцяте, 25-26 березня 2021 року, кафедра мистецьких дисциплін і методик навчання факультету педагогічної освіти, менеджменту і мистецтва проведе конкурс серед молоді віком від 15 до 20 років у жанрі вокального мистецтва.

Мета конкурсу:

– активізація та подальший розвиток вокального мистецтва серед учнівської молоді;

– виявлення та підтримка молодих талантів, залучення учнівської молоді до світових художніх цінностей;

– збагачення репертуару виконавців високохудожніми національними зразками;

– виховання високо-естетичної культури;

– відбір талановитої молоді до вступу в ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди».

До участі у конкурсі запрошуються учасники віком 15-20 років:

І категорія – учні старших класів шкіл естетичного виховання, учні загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій, учасники аматорського мистецтва – переможці обласних та Всеукраїнських конкурсів та фестивалів;

ІІ категорія – студенти музичних навчальних закладів (училища культури, музичні училища, інші середні мистецькі учбові заклади), учні педагогічних училищ, студенти ЗВО, які здобувають ступінь  «бакалавр».

Номінації:

– народна пісня (академічна, народна манера виконання);

– естрадний спів;

– академічний спів.

Завдання конкурсу у номінації народної пісні:

– виконання народної пісні a cappella;

– виконання народної пісні із супроводом (фонограма, інструментальний музичний супровід).

Завдання конкурсу у номінації естрадного співу:

– виконання естрадного твору українського композитора або української народної пісні в естрадній обробці;

– виконання естрадного твору зарубіжного композитора:

• для учасників I категорії (усі зарубіжні країни);
  • для учасників IІ категорії (усі зарубіжні країни, окрім Росії).

Завдання конкурсу у номінації академічного співу:

– виконання романсу українських композиторів;

– виконання арії світової класики.

Оргкомітет має право розміщувати на своєму сайті фотографії та інформацію про учасників заходу і використовувати їх в рекламних цілях.

З критеріями оцінювання, вимогами до відеоматеріалів та іншою більш детальною інформацією щодо конкурсу Ви зможете ознайомитись у положенні «Про ХІ Всеукраїнський конкурс вокальної творчості «Весняні наспіви-2021» (дистанційна участь)».

Контактні телефони:

+38 (093) 1685734 – Світлана Володимирівна Чорнобай

+38 (067) 9683335 – Алла Василівна Захарченко

Усі матеріали надсилати на e-mail: artkonkurs@ukr.net до 22 березня 2021 року.

Прес-служба факультету педагогічної освіти, менеджменту і мистецтва