«Гармонізація розвитку особистості у сучасних соціокультурних умовах»: зголошуйтеся до участі в міжнародній інтернет-конференції - Факультет педагогічної освіти, менеджменту і мистецтва

Факультет педагогічної освіти, менеджменту і мистецтва > > Анонси кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання > «Гармонізація розвитку особистості у сучасних соціокультурних умовах»: зголошуйтеся до участі в міжнародній інтернет-конференції

22-23 квітня 2021 року у дистанційному форматі відбудеться Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Гармонізація розвитку особистості у сучасних соціокультурних умовах» організована кафедрою менеджменту, практичної психології та інклюзивної освіти факультету педагогічної освіти, менеджменту і мистецтва в Університеті Григорія Сковороди в Переяславі. Співорганізаторами конференції є: Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького, Житомирський державний університет імені Івана Франка Асоціація з міжнародних питань (АМО) (Чеська Республіка), Університет імені Т.Г. Масарика (Чеська Республіка), Стамбульський фонд науки і культури (Туреччина), Переяславський осередок Київської філії Української Спілки Психотерапевтів.

Напрями роботи конференції:

– актуальні питання гармонізації розвитку особистості в контексті викликів сучасності;

– особливості збереження психічного здоров’я особистості в умовах світової пандемії Covid-19;

– сучасні технології активізації ресурсів особистості;

– досягнення індивідуації особистості в сучасних соціокультурних умовах;

– використання інноваційних консультативних та терапевтичних практик у роботі з різними категоріями клієнтів;

– психолого-педагогічні аспекти становлення та розвитку гармонійної особистості у безбар’єрному освітньому просторі.

Реєстрація на конференцію за посиланням.

Координатори інтернет-конференції: кандидат психологічних наук, доцент, завідувачка кафедри менеджменту, практичної психології та інклюзивної освіти Вікторія Вінс, кандидат психологічних наук, доцент Наталія Бочаріна, старші викладачки Тетяна Кузьменко та Альона Іващенко.

Адреса оргкомітету: кафедра менеджменту, практичної психології та інклюзивної освіти, вул.Сухомлинського,30, м. Переяслав, Київська область, 08401. Контактний телефон: (095)096-08-01. E-mail: men.prakt.ps@gmail.com

Запрошуємо до співпраці здобувачів вищої освіти науковців, науково-педагогічних працівників, викладачів, докторантів, аспірантів, магістрантів, психологів-практиків.

Прес-центр кафедри менеджменту, практичної психології та інклюзивної освіти.