«Я малюю Україну»: визначено переможців всеукраїнського конкурсу кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання для молоді - Факультет педагогічної освіти, менеджменту і мистецтва

«Я малюю Україну»: визначено переможців всеукраїнського конкурсу кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання для молоді

Факультет педагогічної освіти, менеджменту і мистецтва > > Новини кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання > «Я малюю Україну»: визначено переможців всеукраїнського конкурсу кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання для молоді

Кожна людина, якою б вона сильною, цілеспрямованою та практичною не була, прагне до досконалості та краси. Їй потрібно те життєдайне джерело, яке б наповнювало душу енергією, розум – мудрістю, а життя – красою. Звичайно, цю важливу роль відіграє мистецтво, зокрема образотворче – переконані на кафедрі мистецьких дисциплін і методик навчання, факультету педагогічної освіти, менеджменту і мистецтва Університету Григорія Сковороди в Переяславі та, на підтвердження цих слів, з року в рік організовують Всеукраїнський конкурс з образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, метою якого є пошук й підтримка обдарованих учнів та студентів, залучення молоді до творчої діяльності та активізація профорієнтаційної роботи. Не став виключенням й 2021 рік – у конкурсі під назвою «Я малюю Україну», який проходив з 25 лютого по 12 березня 2021 р., взяли участь понад 120 осіб з-поміж  учнів закладів загальної середньої освіти  та здобувачів закладів вищої освіти, училищ та професійних коледжів.

На конкурсі були представлені номінації: «Живопис» та «Декоративний живопис», «Пейзаж» та «Архітектурний пейзаж», а також «Декоративно-прикладне мистецтво». Творчі потуги конкурсантів оцінювало поважне журі у складі: Наталія Ігнатенко – професорка, декан факультету педагогічної освіти, менеджменту і мистецтва; Лариса Кожевнікова –  кандидат педагогічних наук, доцент, завідувачка кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання; Тетяна Носаченко – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання; Ольга Стрілець – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання, член спілки дизайнерів України; Роман Мотузок – старший викладач кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання, член Національної спілки художників України; Олена Шпитальова – старша викладачка кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання та Марта Генесіран – викладачка кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання.

Залюбки знайомимо Вас з учасниками та переможцями Всеукраїнського конкурсу «Я малюю Україну», яких, за результатами конкурсу, було відзначено дипломами.

Переможці конкурсу «Я МАЛЮЮ УКРАЇНУ»
Номінація «ЖИВОПИС»

І категорія – 6-9 років, учні ЗЗСО:

І місцеВакуленко Дар’я, учениця Драбівської дитячої школи мистецтв.

ІІ місцеВойтенко Дар’я, учениця Драбівської дитячої школи мистецтв.

Радченко Руслан, учень Драбівської дитячої школи мистецтв.

ІІІ місце Калініченко Олена, учениця 4-А класу, ЗОШ № 8, м. Бориспіль

ІІ категорія – 10-14 років, учні ЗЗСО:

Гран-Прі – Богданова Дарина, учениця 9 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 м. Переяслав.

І місце – Красота Мирослава, учениця Драбівської дитячої школи мистецтв.

Дорогань Артем, учень 8 класу Стовп’язького НВО

ІІ місце – Миколаєнко Ульяна, учениця 7 класу, ЗОШ № 6, м. Бориспіль.

Магдич Дарина, учениця Драбівської дитячої школи мистецтв.

ІІІ місце – Макарчук Оксана, учениця К3 «Ташанський ЗЗСО І-ІІІст.- ЗДО».

Корман Вікторія – учениця Смотриківської філії Теплівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Пирятинської міської ради.

Рибалка Яна, учениця 6 класу, Дівичківське НВО.

ІІІ категорія – 15-16 років, учні ЗЗСО:

І місце – Євченко Анна, учениця Драбівської дитячої школи мистецтв.

ІІ місце – Безкопільна Віра, учениця Драбівської дитячої школи мистецтв.

ІІІ місце – Перехрест Олександр, учень Драбівської дитячої школи мистецтв.

ІV категорія – 17 років і старші, учні та студенти гімназій, коледжів:

І місце – Одінцова Анастасія, учениця КЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж».

ІІ місце – Ружило Ріта, учениця КЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж».

ІІІ місце – Кушнарьова Олександра, учениця КЗ КОР «Богуславський гуманітарний фаховий коледж імені І.С. Нечуя-Левицького».

Соченко Марина, учениця КЗ КОР «Богуславський гуманітарний фаховий коледж імені І.С. Нечуя-Левицького».

Гашенко Юлія, учениця Білоцерківський гуманітарно-педагогічний фахового коледж.

Номінація «ДЕКОРАТИВНИЙ ЖИВОПИС»

ІV категорія – 17 і старші, учні та студенти гімназій, коледжів:

І місце – Лупало Аліна, учениця КЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж»

Денисенко Юлія, студентка педагогічного університету ім. Григорія Сковороди в Переяславі.

ІІ місце – Шабельник Аліна, учениця КЗ КОР «Богуславський гуманітарний фаховий коледж імені І.С. Нечуя-Левицького».

ІІІ місце – Паценко Анна, студентка КЗ КОР “Білоцерківський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж”.

Салата Юлія, учениця КЗ КОР «Богуславський гуманітарний фаховий коледж імені І.С. Нечуя-Левицького».

Номінація «ПЕЙЗАЖ»

ІV категорія – 17 і старші, учні та студенти гімназій, коледжів:

І місце – Михайлов Михайло

ІІ місце – Бессараб Олександр, учень КЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж»

ІІІ місце – Зимбович Ванесса, учениця КЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж»

Маліновський Даніл, учень Дніпропетровського фахового мистецько-художнього коледжу

Номінація «АРХІТЕКТУРНИЙ ПЕЙЗАЖ»

ІV категорія – 17 і старші, учні та студенти гімназій, коледжів:

І місце – Вільхова Ліліана, студентка 4 курсу ДФМХКК.

ІІ місце – Фоменко Аліна, студентка ДФМХКК 4 «Дизайн».

ІІІ місце – Трембач Каріна, студентка 3 курсу, спеціалізації «Декоративно-прикладне мистецтво», Гадяцький фаховий коледж культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського.

Левицька Марта, студентка ДФМХКК.

Кочеріна Валерія, учениця Дніпропетровського фахового мистецько-художнього коледжу.

Номінація «ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНЕ МИСТЕЦТВО»

ІІ категорія – 10-14 років:

І місце – Москалюк Анна, учениця 6 класу, Степанківська ЗОШ l-lll ступенів.

ІІ місце – Кондрамашина Ангеліна, учениця 6 класу, Степанківська ЗОШ l-lll ступенів.

Бобровник Тетяна, учениця 6 класу, Дівичківське НВО.

Шостак Анна, учениця 7 класу, «Стовп’язьке навчально-виховне об’єднання заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів заклад дошкільної освіти».

ІІІ місце – Палкіна Ірина, учениця Драбівської дитячої школи мистецтв

ІІІ категорія – 15-16 років, учні ЗЗСО:

І місце – Малишко Олексій, учень 10 класу, «Стовп’язьке НВО ЗЗСО І – ІІІ ступенів – ЗДО».

ІІ місце – Перехрест Олександр, учень Драбівської дитячої школи мистецтв

ІІІ місце – Дідик Анна

ІV категорія – 17 років і старші, учні та студенти гімназій, коледжів:

І місце – Маліновський Даніл, учень Дніпропетровського фахового мистецько-художнього коледжу.

ІІ місце – Куліченко Катерина, учениця КЗ КОР «Богуславський гуманітарний фаховий коледж імені І.С. Нечуя-Левицького».

ІІІ місце – Демченко Марія, учениця КЗ КОР «Богуславський гуманітарний фаховий коледж імені І.С. Нечуя-Левицького».

Плахотнюк Вікторія, учениця КЗ КОР «Богуславський гуманітарний фаховий коледж імені І.С. Нечуя-Левицького».

Олятовська Діана, учениця КЗ КОР «Богуславський гуманітарний фаховий коледж імені І.С. Нечуя-Левицького».

Вітаючи переможців, хочемо зазначити, що образотворче та декоративно-прикладне мистецтво є специфічною і досконалою моделлю цілісного духовного впливу на особистість, сприяє розвитку образного мислення, пізнання, надбанню універсального людського досвіду. Себто, образотворча діяльність – це одна з найдоступніших й емоційно захоплюючих форм творчості, яка справляє на людину чи не найефективнішу дію, бо завдяки своїй універсальності плідно розвиває її емоційно-чуттєву сферу, поглиблює знання, інтенсифікує візуальний і сенсорний досвід, формує загальну та естетичну культуру, а також  певною мірою впливаючи на внутрішній світ, залучає її до людських емоцій, виховує здатність орієнтуватися в навколишньому житті, пробуджує сприйнятливість до прекрасного, стимулює розвиток образного мислення, асоціативної пам’яті, художньої уяви.

Окремо хочемо подякувати наставникам конкурсантів, які розвивають творчі здібності і натхнення з любовю у серці зображати нашу Україну:

Слуцькій Наталі Олександрівні, викладачу КЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж»;

Козаченко Валентині Леонідівні, викладачу КЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж»;

Соседко Денису Валерійовичу, викладачу КЗ КОР «Богуславський гуманітарний фаховий коледж імені І.С. Нечуя-Левицького»;

Байді Ярославу Петровичу, викладачу КЗ КОР «Богуславський гуманітарний фаховий коледж імені І.С. Нечуя-Левицького»;

Коваленко Вікторії Леонідівні, викладачу КЗ КОР «Богуславський гуманітарний фаховий коледж імені І.С. Нечуя-Левицького»;

Іваницькій  Олені Олександрівні, викладачу Печерської  гімназії  №75, м. Київ;

Кваші Анні Анатоліївні, викладачу  КЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж»;

Голінській Олені Костянтинівні, викладачу  КЗ КОР «Богуславський гуманітарний фаховий коледж імені І.С. Нечуя-Левицького»;

Голінському  Володимиру  Васильовичу, викладачу  КЗ КОР «Богуславський гуманітарний фаховий коледж імені І.С. Нечуя-Левицького»;

Березорудській  Любові, викладачу Смотриківської філії Теплівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Пирятинської міської ради;

Капустяк Олені Анатоліївні, викладачу ДФМХКК;

Рахмановій Марії Борисівні, викладачу Дніпропетровського фахового мистецько-художнього коледжу;

Крицькій Лідії Анатоліївні, викладачу  К3 «Ташанський ЗЗСО І-ІІІст.- ЗДО»;

Перехрест Зореславі Анатоліївні, викладачу  Драбівської дитячої школи мистецтв;

Антонюк Л.А., викладачу ДФМХКК;

Пахомова Е.А., викладачу  ДФМХКК;

Кондрамашиній Аллі Михайлівні, викладачу Степанківської  ЗОШ l-lll ступенів;

Дорогань Ю.Г., викладачу  Стовп’язького НВО;

Гарьковій Тетяні Анатоліївні, викладачу  Дніпропетровського фахового мистецько-художнього коледжу;

Малишко Людмилі Олександрівні, викладачу  Стовпязького НВО «ЗЗСО І – ІІІ ступенів – ЗДО».

Зичимо усім переможцям подальших успіхів та натхнення!

Прес-центр кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання

Перейти до вмісту