Здобувачка Катерина Котляр стала лауреаткою І премії XI Міжнародного багатожанрового фестивалю-конкурсу мистецтв «Зіркова весна» - Факультет педагогічної освіти, менеджменту і мистецтва

Здобувачка Катерина Котляр стала лауреаткою І премії XI Міжнародного багатожанрового фестивалю-конкурсу мистецтв «Зіркова весна»

Факультет педагогічної освіти, менеджменту і мистецтва > > Новини кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання > Здобувачка Катерина Котляр стала лауреаткою І премії XI Міжнародного багатожанрового фестивалю-конкурсу мистецтв «Зіркова весна»

Наприкінці минулого місяця, 28 березня 2021 року, у Переяславі  за підтримки Центру освітніх інновацій та творчості «Гармонія» відбувся XI Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв «Зіркова весна». Серед тріумфаторів зібрання є сковородинівці.

Слід зазначити, що вокальний жанр цього фестивалю-конкурсу оцінювався за такими критеріями: вокальні дані; рівень художнього виконання; сценічна культура; відповідність репертуару виконавським можливостям і віковій категорії виконавця; технічна майстерність і володіння стилістичними особливостями; сценічний костюм; артистизм; музична майстерність: почуття ритму, точність інтонування;, а також відповідність музичної та змістовної складової. Конкурсну програму оцінювало незалежне журі, до складу якого увійшли педагоги творчих дисциплін, керівники творчих колективів, діячі культури і мистецтв.

Раді повідомити, що студентка факультету педагогічної освіти, менеджменту і мистецтва, спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво), групи Мм-12 м/с Катерина Котляр під керівництвом викладача з постановки голосу номінантки, кандидата педагогічних наук, доцентки кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання Олени Ткаченко стала лауреаткою І премії в номінації «Вокальний жанр, народна пісня» в VI віковій категорії (24+). Змагаючись за цю перемогу Наталія виконала народну пісню у жанрі «а cappello».

Переможниця отримала диплом, що посвідчує її лауреатство, медаль та рецензію на виступ. Без нагороди не лишилася і керівниця Олена Миколаївна отримала від організаторів Подяку з формулюванням «за професіоналізм та компетентність у розвитку талантів і творчих здібностей молоді».

Колектив кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання щиро вдячний організаторам XI Міжнародного багатожанрового фестивалю-конкурсу мистецтв «Зіркова весна», Центру освітніх інновацій та творчості «Гармонія», членам незалежного журі за високу оцінку підготовки нашої студентки, а також її керівника. Натомість, колектив науково-педагогічних працівників і здобувачів вищої освіти Університету Григорія Сковороди в Переяславі щиро вітає студентку та викладачку із перемогою й бажає їм подальших творчих успіхів і здобутків.

 Нехай конкурси та фестивалі розкривають перед Вами нові обрії, можливості щодо пізнання себе та світу, самореалізації, популяризації народної пісенної творчості!

Прес-центр кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання

Перейти до вмісту